Inspirace

Vintage knoflíky

Milujeme výjimečné a neotřelé kousky, na které běžně nenarazíte. Mezi tyto poklady patří i na naše retro - vintage sekce, do které jsme právě doplnili překrásné, nové skleněné knoflíky.

Hnědá barva

Krásná barva přírody a podzimu, která si zaslouží místo ve Vašem šatníku. Působí hřejivě a elegantně. Vybrat si můžete z široké palety odstínů od jemné oříškové po čokoládové hnědou

Novinky od Bohin France

Do obchodu nám dorazilo pár kouzelných novinek od Bohin France. Usnadní Vám práci a jsou tak krásné, že je prostě potřebujete! 
Metr a křída v tužce z cestovatelské edice Benjamina Bohina.
Ikonický náramkový jehelníček.
Magnet na uchycení jehly při vyšívání.
Silikonové náprstky a nakonec, extra jemné špendlíky vhodné na hedvábí a ty nejjemnější látky.

Technika Shisha

Shisha je druh výšivky, při kterém se přišívají kousky malých zrcátek na látku. Výšivka měla napodobovat, oděvy zdobené drahokamy. Výšivky bývají velice pestré a používají se převážně v Indii, Číně a Indonésii.
Pokud si chcete do svého šatníku přenést kousek exotiky, tak tu pro Vás máme zrcátka, která jsou už předpřipravená k našívání.

 

Úzké krajky

Krajka je něžná, ženská a působí luxusním dojmem. Rozhodně se ale nemusíte bát jí nosit i v každodenních outfitech. Co třeba zkusit z jednotlivých krajek vytvořit nějaký letní top, nebo šaty ? U nás v Rita's najdete krajek nepřeberné množství, včetně přírodních bavlněných a madeirových. Zastavte se u nás.